Case'y, futerały, skrzynie transportowe dla Dj'a

Jednym z błędów jaki jest popełniany przez początkujących didżejów to brak odpowiedniego zabezpieczania sprzętu na czas jego transportu. Dbamy o to by mieć dobrą konsolę, kolumny i cały ten sprzęt odpowiadający bezpośrednio za muzykę i jakość brzmienia a zdarza się, że zapominamy o odpowiednim zabezpieczeniu tego wszystkiego.


Najczęściej kupowane produkty w grupie Case'y, futerały, skrzynie transportowe

Wybrani producenci w grupie Case'y, futerały, skrzynie transportowe

 • LD Systems

  Każdy użytkownik urządzeń marki LD Systems® doświadcza wolności, jaką daje realizowanie pomysłów dźwiękowych według własnych wyobrażeń. Dlatego mówimy: „LD Systems – free your sound“. Liczne serie produktów nagłośnieniowych (...)


 • Proel

  Naszym celem jest udostępnienie każdemu najlepszego rozwiązania audio, wideo, oświetleniowego i narzędzi muzycznych. Nadal rozwijamy codziennie nowe platformy i działy, aby nadal tworzyć wartość wokół naszych marek dzięki zharmonizowanemu portfolio (...)


 • Reloop

  Reloop zajmuje wysokie miejsce w wielu aspektach wśród światowych dostawców sprzętu DJ . Reloop jest jedną z najważniejszych marek na światowym rynku DJ. Zajmuje czołowe miejsce wśród europejskich producentów. Dzięki swojej filozofii produktu (...)


 • Rockcase

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockCase jest wiodącym na świecie producentem futerałów na instrumenty muzyczne i inny sprzęt. Z szeroką gamą wyjątkowo wytrzymałych futerałów ochronnych nawet na „egzotyczny” sprzęt, (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl