Line 6 FBV 2 sterownik, footswitch do wzmacniaczy Spider i efektów POD

Line 6 FBV 2 sterownik, footswitch do wzmacniaczy Spider i efektów POD
  • Line 6 FBV 2 sterownik, footswitch do wzmacniaczy Spider i efektów POD
Producent:Line 6
Id towaru / Kod:118085 / LINE6-FBV-2
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Line6 FBV-2 Footcontroller (footswitch), Line 6 FBV-2, Line 6 FBV 2, Line 6 FBV2, FBV-2, FBV 2, FBV2
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

189 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Line 6 FBV 2

Line 6 FBV-2 sterownik

Line 5 FBV 2 to footswitch przeznaczony do wzmacniaczy gitarowych Line 6 oraz sprzętów z serii POD tego samego producenta. Używanie footswitcha jest banalnie proste. Używając wzmacniaczy takich jak na przykład Line 6 Spider, wiele czasu poświęcimy na wzbogacanie banku brzmień poprzez zaprogramowanie presetów składających się z symulacji znanych wzmacniaczy i efektów, które dobierzemy i skonfigurujemy według własnych potrzeb. Kiedy w banku uzbiera nam się kilka w pełni zaprogramowanych kanałów, możemy łatwo przechodzić z jednego na drugi za pomocą panelu na wzmacniaczu, jednak co zrobić gdy chcemy to zrobić szybko i płynnie podczas gry? Wystarczy użyć footswitcha, bezpośrednio w trakcie gry poprzez wciśnięcie jednego z dwóch przełączników nożnych. Za pomocą urządzenia możemy poruszać się miedzy kanałami A,B,C i D, lecz nie jesteśmy zmuszeni robić tego tylko w kierunku od A do D, ponieważ możemy także poruszać się w przeciwnym kierunku. Oznacza to, że jeśli znajdujemy się na kanale A i chcemy przełączyć się na kanał B, lecz przez przypadek pominęliśmy ten kanał, nie musimy klikać od nowa do skutku, ponieważ teraz możemy wcisnąć przycisk przełączający kanały w przeciwnym kierunku. Line 6 FBV 2 został wykonany z bardzo mocnych komponentów, więc możemy go używać bez obaw o to, że uszkodzimy go przy nieostrożnym używaniu. Wytrzymała obudowa sprawdza się dobrze podczas transportu, a jeśli już o transporcie mowa, to footswitch Line 6 FBV 2 jest doskonałym wyborem dla każdego, kto posiada kompatybilny wzmacniacz marki Line 6 i chce zrobić z niego doskonałe nagłośnienie podczas koncertów. Warto wówczas skonfigurować brzmienie konkretnych kanałów w taki sposób, aby charakterem pasowały do występów na scenie. Wielu użytkowników posiada w swoim banku brzmień dwa takie same kanały, z czego jeden z nich jest pozbawiony przesteru. W ten sposób możemy pozostać przy tych samych ustawieniach i grać na czystym kanale, przełączając się na przester w decydujących momentach. To jak ustawimy nasz sprzęt, zależy wyłącznie od nas, naszych wymagań i kreatywności, ale niezależnie od tego jakie mamy potrzeby brzmieniowe, footswitch Line 6 FBV 2 pomoże nam płynnie poruszać się pomiędzy zaprogramowanymi kanałami i sprawdzi się on w każdych warunkach, zarówno w domu, na scenie, jak i podczas domowych sesji nagraniowych. Pamiętajmy również, że urządzenie jest kompatybilne nie tylko ze wzmacniaczami, ale także innym sprzętem marki Line 6, takim jak między innymi POD HD Pro X czy Bass POD, więc użytek z footswitcha zrobią nie tylko gitarzyści, ale także basiści.

• pełny dostęp do kanałów A, B, C, D
• aluminiowa obudowa
• kolor: czarny
• przewód w zestawie

Opinie o produkcie Line 6 FBV 2 sterownik, footswitch do wzmacniaczy Spider i efektów POD

marynarz

Jestem zadowolony. Do grania w domu idealny. Nie przeszkadza mi że między bankami przełączam się ręcznie . Jest wygodny, długi kabel i ciężar odpowiedni nie ucieka z pod nogi.

Alex

Sprzęt prosty - jak w opisie. Bardzo dobre wykonanie, metalowy. W zestawie długi kabel.

Dla mnie taki jak powinien być.

Michał

Wszystko w świetnym porzadku. Do Flextone′a III jak znalazł !

Co do sklepu :
-profesjonalne podejście
-doręczenie zajęło 2 dni robocze co oczywiście na plus.

magda

Wszystko zgodne z opisem

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl