PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy

PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy
  • PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy
  • PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy
  • PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy
  • PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy
Producent:PRS
Id towaru / Kod:191816 / PRS-MT-15
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:PRS MT 15 Mark Tremonti Signature tube amplifier, PRS MT-15, PRS MT 15, PRS MT15, MT-15, MT 15, MT15
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

2589 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-17 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

PRS MT 15

PRS MT 15 Mark Tremonti
Chcąc rozpocząć swoją przygodę z grą na gitarze, wielu przyszłych muzyków marzy o tym, aby zabrzmieć tak jak ich idol, lub ewentualnie móc zbliżyć się do jego brzmienia. Niestety problem polega na tym, że ekwipunek jakiego używają profesjonalni muzycy jest zwykle bardzo drogi, więc jest to sprzęt nieosiągalny dla zdecydowanej większości początkujących gitarzystów. Nie musimy jednak decydować się na zakup dokładnie tego samego sprzętu jakiego używa nasz idol, ponieważ aby zbliżyć się do jego brzmienia często wystarczy sam wzmacniacz. Wielu profesjonalnych artystów współpracuje z producentami sprzętu, tworząc w ten sposób specjalny sprzęt sygnowany nazwiskiem artysty. Przykładem może być wzmacniacz powstały przy współpracy firmy PRS z gitarzystą jakim jest Mark Tremonti.

Nazwisko Tremonti nie musi być jakoś specjalnie przedstawiane. Jeden z najwybitniejszych gitarzystów naszych czasów od lat inspiruje kolejne pokolenia instrumentalistów. Doskonała technika gry i rozpoznawalne brzmienie sprawiają, że wszystko co wychodzi spod palców Marka zamienia się muzyczną platynę! Muzyk ogromną wagę przywiązuje do sprzętu, który kreuje jego niepowtarzalne brzmienie. Od lat związany z firmą PRS, ściśle współpracuje przy projektowaniu kolejnych sygnowanych jego nazwiskiem modeli gitar. Tym razem przyszedł czas na wzmacniacz, na dodatek wzmacniacz wyjątkowy i niepowtarzalny.

PRS MT 15 to sprzęt. Który w pozwoli nam odwzorować charakter brzmienia jakie na scenie posiada Mark Tremonti. Możemy więc liczyć na bardzo agresywne, tłuste i mięsiste brzmienie, które bardzo dobrze sprawdzi się w gatunkach z zakresu od rocka po metal. Sprzęt ten jednak nie ogranicza się tylko do ostrego grania. Wzmacniacz opiera się na konstrukcji lampowej, w przedwzmacniaczem pracującym na sześciu lampach JJ EC83S oraz końcówką mocy wspieraną przez dwie lampy JJ 6L6GCMS. Urządzenie posiada moc 15W z możliwością zredukowania mocy do 7W. Jeżeli ktoś sądzi, że moc 15W będzie niewystarczająca by móc wybrzmieć głośno i bardzo agresywnie, ten jest w błędzie, ponieważ mówimy tu o konstrukcji lampowej. Ponad to na pokładzie znajdziemy dwa kanały: czysty i przesterowany. Jeżeli zależy nam na graniu ballad lub mniej agresywnych gatunków muzycznych, takich jak blues, wówczas czysty kanał sprawdzi się doskonale. Po przejściu na kanał przesterowany możemy ręcznie ustawić moc samego przesteru, a to jak konkretnie będziemy w stanie zabrzmieć będzie zależało od tego jakiej użyjemy konfiguracji tonów niskich, średnich i wysokich. Wzmacniacz PRS MT 15 to doskonały sprzęt, którego możliwości i charakter brzmienia docenią nie tylko miłośnicy Marka Tremontiego, ale także wszyscy gitarzyści, którzy poszukują ciężkiego i bardzo mięsistego dźwięku.

PRS MT 15 Mark Tremonti Signature to niewielka lampowa głowa o mocy 15W, która doskonale oddaje klimat i styl Pana Tremonti. Zarówno wizualnie, jak i brzmieniowo nie pozostawia wątpliwości, że PRS to światowy lider w produkcji sprzętu gitarowego. Dobre czyste brzmienie i solidny przester spodobają się gitarzystom obracającym się w różnych stylach muzycznych. Nie musisz być fanem marka Tremonti, jeśli jesteś koneserem dobrego lampowego brzmienia z pewnością docenisz ten wzmacniacz.

• Technologia: lampowa
• Lampy:
- przedwzmacniacz: 6x JJ EC83S
- końcówka mocy: 2x JJ 6L6GCMS
• Moc: 15W z możliwością redukcji do 7W
• Kanały: 2 (czysty i przesterowany)
• Kontrola:
- dla kanału czystego: Volume / Treble (Pull Boost) / Middle / Bass
- dla kanału przesterowanego: Gain / Master / Treble / Middle / Bass

Filmy o PRS MT 15 na Youtube

PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model

Paul Reed Smith PRS MT15

Opinie o produkcie PRS MT 15 Mark Tremonti Signature Model wzmacniacz gitarowy, lampowy

Damiano

Zakupiłem head′a w styczniu i od dnia, w którym po raz pierwszy usłyszałem jak masywnie brzmi ten sprzęt - jestem w nim absolutnie zakochany. Kanał czysty jest jak łza z dodatkowym bonusem w postaci Treble Boosta, natomiast kanał przesterowany jest skierowany dla miłośników brzmienia rodem z Mesy Boogie czy Bognera Ubershalla. PRS MT15 nie zamieniłbym na nic innego.

Dodaj opinię o produkcie

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl