Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna

Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
  • Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
  • Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
  • Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
  • Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
Producent:Arrow
Id towaru / Kod:216841 / ARROW-SLIVER-CE-NT
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Arrow Silver CE NT Natural electric acoustic guitar, Arrow SLIVER-CE-NT, Arrow SLIVER CE NT, Arrow SLIVERCENT, SLIVER-CE-NT, SLIVER CE NT, SLIVERCENT
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

834 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Arrow Silver CE NT Natural

Arrow Silver CE NT Natural gitara elektroakustyczna
Z pewnością jedną z największych bolączek początkujących muzyków są fundusze na pierwszy wymarzony instrument. Zwłaszcza jak jeszcze nie do końca wiemy, czy zdołamy podołać swoim oczekiwanym muzycznym. Warto zatem znaleźć taki instrument, który po pierwsze nie zrujnuje nas finansowo, po drugie będzie na tyle dobry byśmy mogli spokojnie uczyć się na nim grać i po trzecie będzie on też nadawał się do naszych pierwszych występów. Warto też mieć czwartą opcję zabezpieczającą i w razie czego jak nie podołamy zadaniu i przyjdzie nam go sprzedać, to nie stracimy na tym za dużo. Oczywiście zakładamy, że damy radę i będziemy grać jak długo będzie to tylko możliwe. Tak więc wymagania konkretne, nie łatwe też do spełnienia, ale przy odrobinie zaangażowania do zrealizowania.

Arrow, co to za marka?
Firma Arrow, to hiszpański producent gitar, który jakością wykonania i dobrymi materiałami stara się podbić światowy rynek muzyczny. Oczywiście nie jest to tak zanany i renomowany producent jak Fender, czy Gibson, ale naprawdę jest warty uwagi. W ofercie producenta znajdziemy takie instrumenty jak: gitary elektryczne, gitary akustyczne, elektroakustyczne, klasyczne, ukulele, a także basy. Zarówno początkujący gitarzyści, jak i bardziej zaawansowani powinni znaleźć coś odpowiedniego dla siebie w dobrej, przystępnej cenie.

Arrow Silver CE co to za instrument?
Bez większej przesady można śmiało stwierdzić, że Arrow Silver CE to już bardzo dobra gitara elektroakustyczna. Model ten dedykowany jest już nie tylko początkującym gitarzystą, ale wszystkim tym muzykom, którzy poszukują dobrze brzmiącego instrumentu za nieduże pieniądze. A takim instrumentem jest właśnie Arrow Silver CE, który kosztuje niespełna 1000 zł. W tej cenie otrzymujemy bardzo dobrą gitarę akustyczną opatrzoną przyzwoitej klasy elektroniką. Dlatego też, model ten należy do wyższej serii Silver oferującej topy z litego drewna. Wyjaśniając oznakowanie skrót CE świadczy o wcięciu Cutaway oraz wbudowanej elektronice. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wcięcie w korpusie umożliwia łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do wyższych progów. W modelu tym zastosowano litą płytę świerkową na topie oraz mahoniowe boki i tył. Całość została wykończona satynowo w tzw. technologii open pore. Dookoła krawędzi biegnie kilkuwarstwowy binding, a otwór rezonansowy zdobią dwa okręgi. Mamy w modelu tym do dyspozycji 20 progów a rolę markerów, czyli tych oznaczników na progach pełnią małe romby z imitacji masy perłowej. Gitara zaopatrzona jest w podmostkowy przetwornik piezo z preampem, który udostępnia chromatyczny tuner z wyświetlaczem LCD, regulację głośności oraz trzy wciskane potencjometry korekcji Bass, Midd, Treb. Całość zasilana jest baterią 9V montowaną w znajdującej się na dole bocznej ścianki komorze, zintegrowanej z gniazdem instrumentalnym jack. Menzura gitary wynosi 650 mm a fabrycznie producent wyposaża instrument w markowe struny Elixir. Należy zauważyć, że gitara bardzo dobrze stroi w progach, a kolejnym dużym plusem jest bardzo dobrze ustawiona akcja strun. Dzięki takiemu solidnemu wykonaniu nic tu nie trzeba na starcie regulować. Ponadto grając bardzo dobrze słychać niuanse przy lekkim graniu palcami, a pełne akordy są czyste i odpowiednio zbalansowane. Całość brzmienia uzupełnia dobrze brzmiący okrągły bas. Mamy też do dyspozycji funkcjonalny tuner z wyświetlaczem, dzięki czemu nie potrzebujemy stosować zewnętrznego stroika.

Podsumowanie
Wzorcowy instrument w tej półce cenowej pod względem jakości brzmienia oraz wykonania. Dynamika i reakcja na atak są więcej niż zadowalające ponadto gitara jest bardzo estetycznie wykonana i naprawdę nie można się tu do czegokolwiek przyczepić. Zdecydowanie bardzo dobra propozycja zarówno dla osoby uczącej się jak i już grającej. Jest to instrument, który powinien cieszyć i służyć użytkownikowi przez długie lata.

Specyfikacja techniczna: Arrow Silver CE NT Natural

Praworęczna / Leworęcznapraworęczna
Płyta wierzchniaświerk
Spód / bokimahoń
Gryfklon
Podstrunnicarichlite
Kształt korpusudreadnought
Cutawaytak
Ilość strun6
Elektronikatak
Kolornaturalny
Wykończeniemat
Style muzycznerock, blues, indie, alternatywna

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl