Łamane statywy pod talerze

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Łamane statywy pod talerze

Wybrani producenci w grupie Łamane statywy pod talerze

 • Dixon

  Dixon Drums and Hardware jest uważane za wschodzącą gwiazdę w branży bębnów akustycznych. Założona przez tajwańską spółkę dominującą z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości bębnów i sprzętu, Dixon łączy zarówno dźwięk, jak i (...)


 • Drum Workshop

  W Drum Workshop The Drummer′s Choice to coś więcej niż slogan, to fakt. Po ponad trzydziestu latach innowacji i niestrudzonego zaangażowania w ulepszanie sposobu wytwarzania produktów perkusyjnych, bębny DW, pedały i sprzęt są standardem, (...)


 • DrumCraft

  Drumcraft to niemiecki, znany na rynku muzycznym producent osprzętu perkusyjnego, który dedykowany jest dla perkusistów o różnym stopniu zaawansowania. W ofercie firmy z powodzeniem znajdziemy zarówno budżetowe statywy, jak również zawodowy i (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Gretsch

  Gretsch to bez wątpienia jeden z najważniejszych producentów instrumentów muzycznych na świecie. Firmę założył w 1883 w Nowym Yorku niemiecki imigrant Friedrich Gretsch. Początkowo firma zajmowała się produkcją tamburynów, drobnych instrumentów (...)


 • Hayman

  Perkusje Hayman powracają na scenę w Wielkiej Brytanii, z całą mocą i „cięciem”, dzięki czemu stały się pierwszym wyborem do najgłośniejszych występów lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Oryginalna wewnętrzna powłoka (...)


 • Ludwig

  Ludwig to firma, która powstała w 1909 roku, jest liderem w produkcji instrumentów perkusyjnych, jak np: timpani, kotły i zestawy jazzowe. Obecną siedzibą firmy jest miasto Monroe w USA w Północnej Karolinie. W 1964 roku, z tradycyjnej, rodzinnej (...)


 • Mapex

  Mapex zajmuje się tworzeniem produktów dla perkusistów. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym graczem Mapex sprawia znajdziesz dla siebie odpowiedni zestaw perkusyjny, który będzie dopasowany do twoich umiejętności i (...)


 • PDP

  Założona przez Drum Workshop, Inc. w 1999 r., Pacific Drums and Percussion to progresywna marka bębnów stworzona w celu zapewnienia pedałów perkusyjnych i sprzętu, który oferuje inspirowane butikami funkcje przyjazne dla gracza i najlepszą w swojej (...)


 • Pearl

  Pearl Musical Instrument Company, znana jako Pearl - międzynarodowa korporacja z siedzibą w mieście Chiba w Japonii, produkująca instrumenty muzyczne. Powstała w 1946 roku z inicjatywy Katsumi Yanagisawy. (...)


 • Sonor

  Tak jak sztuka ożywiania dźwięku. Rytm jest częścią naszego codziennego życia. To puls nas napędza, stały rytm, który zapewnia witalność i ruch. Instrumenty perkusyjne są podstawowymi elementami naszej kultury muzycznej. (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


  Łamane statywy pod talerze w naszym sklepie muzycznym

  Kupując zestaw perkusyjny możemy zdecydować się na złożenie go samodzielnie od podstaw, lub kupić już gotowy zestaw. Zarówno samodzielnie złożony instrument jak i gotowa perkusja dla początkujących może być dalej rozbudowywana, a jej elementy wymieniane. Dobra perkusja to nie taka za która zapłaciliśmy większą ilość pieniędzy, lecz taka, która dla nas brzmi dobrze i oferuje komfort gry na którym nam zależy, dlatego czasem lepiej zdecydować się na wybór tańszego elementu co do którego będziemy mieć pewność, że będzie nam odpowiadał, niż wybrać droższy sprzęt, który nie do końca będzie oferował nam to na czym nam zależy. Przykładem mogą być talerze perkusyjne, które różnią się od siebie między innymi średnicą, technika produkcji czy materiałami z których zostały wykonane. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup dodatkowego talerza, pamiętajmy, że będziemy do niego potrzebować statywu.

  Statywy mogą być proste lub łamane, przy czym oba te rodzaje maja swoje silne strony. Statyw łamany posiada dłuższe ramię, dzięki czemu sam stawy może stać dalej od perkusisty a nie tuż przy nim aby muzyk mógł komfortowo do niego sięgać. Jeśli więc planujemy rozbudować swój zestaw perkusyjny o większą ilość talerzy, łamane statywy sprawdzą się najlepiej właśnie ze względu na to, że mogą znajdować się w większej odległości od muzyka, dzięki czemu będzie on miał sporo wolnej przestrzeni. Wybierając łamany statyw powinniśmy stawiać przede wszystkim na jego stabilność, tak aby nawet podczas energicznej i bardziej agresywnej gry talerz nie obniżał się, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na komfort gry. Ponad to warto sprawdzić także zasięg ramienia by mieć pewność, że talerz będzie się znajdował w przestrzeni która pozwoli na to by wygodnie do niego sięgać.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl