TC electronic SpectraComp Bass Compressor efekt do gitary basowej

TC electronic SpectraComp Bass Compressor efekt do gitary basowej
  • TC electronic SpectraComp Bass Compressor efekt do gitary basowej
Producent:TC Electronic
Id towaru / Kod:163515 / TC-SCBC
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:TC electronic SpectraComp Bass Compressor bass guitar effect, TC Electronic SCBC, SCBC
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

339.00 zł

TC electronic SpectraComp Bass Compressor

TC electronic SpectraComp Bass Compressor
SpectraComp to najmniejsza „wielka rzecz” jaka pojawiła się w basowym świecie od bardzo dawna. Ten kompaktowy i intuicyjny kompresor wielopasmowy jest tak zaprojektowany aby wydobyć pełne chwały uderzenie niskiego pasma i prezencji Twojego basu w najbardziej muzyczny i przejrzysty sposób, jaki kiedykolwiek słyszałeś. Po prostu go włącz i przejmij kontrolę nad groove.

Magię wielopasmowej kompresji wprowadziliśmy po raz pierwszy w serii innowacyjnych wzmacniaczy basowych RH. Utrzymaliśmy minimalistyczne, jedno-gałkowe podejście znane z innych produktów, jednocześnie poprawiając algorytm kompresji, zapewniając Ci dostęp do studyjnej jakości brzmienia w tak małej kostce, że nie możesz sobie pozwolić na nie posiadanie jej w swojej podłodze.
SpectraComp posiada ten sam dynamiczny silnik MD3, znany z naszego renomowanego studyjnego systemu producenckiego System 6000, użytego podczas rejestracji niezliczonych hitów, zarówno muzycznych jak i filmowych. Ten zaawansowany algorytm wykorzystuje udoskonaloną kompresję dla Twoich wysokich, średnich oraz niskich częstotliwości aby osiągnąć bardziej jednolity i zrównoważony dźwięk, gdy Twoje niskie dźwięki nigdy nie prześcigają głośnością wysokich, czyli coś, co po prostu jest nieosiągalne dla zwykłych, kostkowych kompresorów. Tym sposobem uzyskasz mocny i sprężysty atak, z niekończącym się sustainem i naturalnym brzmieniem dołu.

SpectraComp jest przystosowany do obsługi aplikacji TonePrint, co oznacza że możesz albo wybrać z gotowych presetów przygotowanych przez znanych muzyków światowych scen, bądź też samemu opracować własne tryby działania kompresora, zmieniając jego parametry na własnym PC/Mac za pomocą darmowego programu TonePrint Editor.

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl