Providence Sonic Drive efekt do gitary elektrycznej

Providence Sonic Drive efekt do gitary elektrycznej
  • Providence Sonic Drive efekt do gitary elektrycznej
Producent:Providence
Id towaru / Kod:168265 / PROVIDENCE-SDR-4R
Stan magazynu: 0 szt.
Inne oznaczenia produktu:Providence Sonic Drive electric guitar effect, Providence SDR-4R, Providence SDR 4R, Providence SDR4R, SDR-4R, SDR 4R, SDR4R
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

820.00 zł

Providence Sonic Drive

Providence Sonic Drive

Sonic Drive dość trudno sklasyfikować jeśli chodzi o charakter brzmieniowy. Z jednej strony może być transparentnym boosterem, z innej drapieżnym efektem typu distortion o długim i słodkim sustainie. Najbliżej mu jednak chyba do klasycznych overdrive'ów... no może overdrivów na "sterydach". Niezwykle ciepły, kremowy wręcz przester uznawany jest przez wielu gitarzystów za najlepszy tego typu efekt na świecie! Obok klasycznej korekcji odpowiadającej za głośność (Level), nasycenie przesterowania (Drive) i barwę (Tone), na pokładzie znajdziemy także przełącznik FAT, który dorzuca do brzmienia więcej basów, czyniąc go cieplejszym i potężniejszym.

Warto wspomnieć, że wszystkie efekty Providence produkowane są ręcznie w Japonii i przy użyciu najlepszych dostępnych podzespołów. Dzięki temu brzmienie w 100% zaspokoi potrzeby profesjonalnych muzyków, którzy szukają solidnego sprzętu na scenę i do studia nagraniowego. Polecamy!

Filmy o Providence Sonic Drive na Youtube

Providence Sonic Drive efekt do gitary elektrycznej

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl