Yamaha BB 434M BL gitara basowa, Black

Yamaha BB 434M BL gitara basowa, Black
  • Yamaha BB 434M BL gitara basowa, Black
Producent:Yamaha
Id towaru / Kod:169219 / Y-BB-434M-BL
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Yamaha BB 434M BL bass guitar , Yamaha BB-434M-BL, Yamaha BB 434M BL, Yamaha BB434MBL, BB-434M-BL, BB 434M BL, BB434MBL
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

3249 zł

Możesz nas odwiedzić również na żywo!
Przyjedź do naszego nowego sklepu, znajdziesz w nim pomocny i przyjazny personel, który doskonale zna asortyment.

Muzyczny.pl
ul. Muzyczna 1
55-330 Błonie k. Wrocławia, gm. Miękinia


Sklep muzyczny czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18 i w soboty w godz. 10-16.

gps 51.158576, 16.739311
(+51° 9' 30.87", +16° 44' 21.52")
https://maps.google.com.

Yamaha BB 434M BL

Yamaha BB 434M BL
Najnowsza inkarnacja klasycznej już linii gitar basowych Yamaha Broad Bass (BB) to kolejny krok w tworzeniu wszechstronnego i niezawodnego instrumentu. Modele BB nawiązują bo tradycyjnego wzornictwa oraz charakteru brzmienia. Nie brak w nich jednak szeregu innowacji, które poprawiają komfort gry jak i jakość samego brzmienia. Nowa linia BB oferuje basy zarówno dla początkujących jak i profesjonalnych muzyków - od przystępnych cenowo po wyjątkowe instrumenty produkowane w Japonii. Za unowocześnioną formę i wzornictwo Yamaha BB odpowiada polski grafik Piotr Stolarski.

Modele z serii 400 skierowane są do średnio-zaawansowanych basistów oraz poszukujących świetnego instrumentu w średnim przedziale cenowym. Nowe modele serii BB są wyposażone w nieco cieńszą szyjkę niż ich poprzednicy, polepszając tym samym komfort gry i czucie zarówno dla nowoczesnych, jak i tradycyjnych muzyków. Nowa seria jest wyposażona w 5-warstwową, klonowo-mahoniową, laminowaną, wkręcaną szyjkę. Gwarantuje ona mocny i szybki atak oraz błyskawiczną reakcję. Ta wytrzymała konstrukcja opiera się odkształceniom oraz dodaje ciasnego, penetrującego charakteru klonu połączonego z ciepłem mahoniu do tonu instrumentu. Klucze o obniżonej wadze oferują lepszy balans i dopełniają ogólny obraz świetnie komponując się z mniejszym i lżejszym korpusem nowego BB. Ponadto mitrowe, sześcio-śrubowe łączenie przyciska gryf bliżej i ciaśniej do korpusu łącząc dwa oddzielne elementy w jeden. W porównaniu do konwencjonalnego łączenia wkręcanego, mitrowe połączenie efektywnie przekazuje drganie strun poprzez korpus z bardzo niewielką stratą. Pozwala to na osiągniecie niesamowitego rezonansu i ożywienie każdego dźwięku. Customowe przetworniki YGD V5 z magnesami Alnico są specjalne konfigurowane, aby zapewnić klasyczny, vintage`owy ton BB. Dzięki nieznacznym ulepszeniom, brzmienie jest jaśniejsze i zdecydowanie wyróżnia się podczas występów na żywo. Basy z serii BB posiadają konstrukcję mostka i przewinięcia strun przez korpus pod kątem 45 stopni typu Diagonal Body Thru Stringing. Jest to inne rozwiązanie, niż w przypadku standardowego, wertykalnego ułożenia, w którym napięcie strun jest większe. Ta metoda znacznie redukuje napięcie jednocześnie transponując wibracje strun do korpusu niezwykle efektywnie. Struny mogą być również mocowane na strunociągu w mostku. W 5-strunowych modelach, mostki są wyposażone w dodatkowy element dla struny H.

Specyfikacja techniczna: Yamaha BB 434M BL

Praworęczna / Leworęcznapraworęczna
Korpusolcha
Gryfklon
5-częściowy, klon/mahoń
Wykończenie: Satin Polyurethane
Siodełko: Graphtech
Szerokość siodełka: 40.0 mm
Szerokość na 12-tym progu: 56.3 mm
Grubość na pierwszym progu: 21.0 mm
Grubość na 12-tym progu: 23.0 mm
Mocowanie gryfuprzykręcany
Podstrunnicaklon
Liczba progów21
Medium
Menzura34"
Przetwornikisingle-coil/single-coil (s/s)
VSP5n : Split Single Coil / Alnico V
VSC5b ; Single Coil / Alnico V
Rodzaj elektronikipasywna
Ilość strun4
Kolorczarny
Wykończeniewysoki połysk
Style muzycznereggae, metal, rock, alternatywna, jazz, funk, blues, indie

Filmy o Yamaha BB 434M BL na Youtube

Yamaha BB 434M BL gitara basowa, Black

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl