Duratruss Selflock Clamp - hak aluminiowy na rurę fi 50

Duratruss Selflock Clamp - hak aluminiowy na rurę fi 50
  • Duratruss Selflock Clamp - hak aluminiowy na rurę fi 50
Producent:DuraTruss
Id towaru / Kod:155103 / DT-HAK-SELFLOCK-CLAMP
Stan magazynu: Towar niedostępny
Inne oznaczenia produktu:Duratruss Selflock Clamp, DuraTruss HAK-SELFLOCK-CLAMP, DuraTruss HAK SELFLOCK CLAMP, DuraTruss HAKSELFLOCKCLAMP, HAK-SELFLOCK-CLAMP, HAK SELFLOCK CLAMP, HAKSELFLOCKCLAMP
Opiekun produktu:

Uwaga! Cena tego towaru mogła ulec zmianie. Aktualną cenę oraz czas oczekiwania ustalisz z opiekunem produktu.

cena brutto

70 zł

Duratruss Selflock Clamp

Duratruss Selflock Clamp to hak aluminiowy przeznaczony do mocowania rur o średnicy fi 50mm do konstrukcji trussowych. Jest to produkt o wysokiej jakości wykonania, który zapewnia stabilność i bezpieczeństwo połączenia.

Hak ten posiada specjalny mechanizm samozaciskowy, który utrzymuje rurę mocno i stabilnie na miejscu. Dzięki temu, nie trzeba stosować dodatkowych narzędzi ani siły, aby zamocować rurę w trussie.

Duratruss Selflock Clamp jest bardzo łatwy w użyciu, a jednocześnie zapewnia solidne mocowanie. Idealnie nadaje się do wykorzystania w teatrach, salach koncertowych, a także na różnego rodzaju imprezach, gdzie ważna jest stabilność i bezpieczeństwo konstrukcji trussowych.

Jeśli szukasz profesjonalnego, solidnego i łatwego w użyciu produktu do mocowania rur fi 50mm do trussów, to Duratruss Selflock Clamp będzie idealnym wyborem.

Duratruss Selflock Clamp
• Hak aluminiowy
• łatwy montaż
• Śruba M10 ze motylkiem - wingiem
• Udźwig: 250kg
• średnica rury: 48-51mm
• Wymiary (DxSxW) 120 x 30 x 150 mm
• waga: 0,480 kg

Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl