Pozostałe

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Pozostałe

Wybrani producenci w grupie Pozostałe

 • Ahead

  Ahead to producent profesjonalnych pałek, werbli, pokrowców i akcesoriów perkusyjnych. Firma skutecznie wprowadza w życie innowacyjne pomysły i obok tradycyjnych, drewnianych pałek, w ofercie znajdziemy produkty wykonane z tworzyw sztucznych i (...)


 • Belti

  Belti to marka znana głównie z pasków mimo, że w swojej ofercie posiada o wiele większy asortyment. Produkty są wykonywane głównie ze skóry naturalnej ale są też parciane czy welurowe. Polski producent, który trafia idealnie w potrzeby paskowe (...)


 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • Danmar

  Założona w 1970 roku, Danmar produkuje amerykańskie bębny, akustyczne instrumenty dźwiękowe i vintage reprodukcje stylu. Pałki Danmar Kick i podkładki udarowe zostały użyte na setkach nagrań Gold i Platinum na całym świecie. (...)


 • Dixon

  Dixon Drums and Hardware jest uważane za wschodzącą gwiazdę w branży bębnów akustycznych. Założona przez tajwańską spółkę dominującą z ponad 35-letnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości bębnów i sprzętu, Dixon łączy zarówno dźwięk, jak i (...)


 • Drum Workshop

  W Drum Workshop The Drummer′s Choice to coś więcej niż slogan, to fakt. Po ponad trzydziestu latach innowacji i niestrudzonego zaangażowania w ulepszanie sposobu wytwarzania produktów perkusyjnych, bębny DW, pedały i sprzęt są standardem, (...)


 • DrumDial

  DrumDial to amerykańska firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości stroików do perkusji oraz środków do konserwacji krawędzi bębnów. Pracownicy firmy są pasjonatami muzyki i wszystkie stworzone przez nich produkty maja na celu zapewnić idealną (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Mapex

  Mapex zajmuje się tworzeniem produktów dla perkusistów. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym graczem Mapex sprawia znajdziesz dla siebie odpowiedni zestaw perkusyjny, który będzie dopasowany do twoich umiejętności i (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Nino

  NINO® Percussion oferuje wyjątkową kolekcję instrumentów muzycznych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Nie tylko spełniają wymogi wczesnej edukacji muzycznej i są idealne do programów przedszkolnych i szkolnych, jak i do muzykoterapii i (...)


 • On Stage

  Firma On-Stage istnieje na rynku muzycznym od ponad 40 i zyskała miano jednego z liderów w produkcji statywów i akcesoriów muzycznych. Oferowane przez firmę produkty, dzięki swojej wysokiej jakości, używane są przez profesjonalistów na całym (...)


  Pozostałe w naszym sklepie muzycznym

  Muzycy grający na instrumencie dobrze wiedzą, że ich ekwipunek muzyczny składa się nie tylko z samych
  instrumentów, ale także z akcesoriów i sprzętu pobocznego, który pozwala na komfortową grę. W przypadku
  perkusistów nie jest inaczej, a biorąc pod uwagę fakt, że zestaw perkusyjny jest instrumentem bardzo
  zróżnicowanym i skomplikowanym, można przypuszczać, że ilość sprzętu pobocznego którego możemy użyć
  jest bardzo duża. Grając na perkusji powinniśmy stawiać nie tylko na brzmienie instrumentu, ale także na
  komfort gry, niezależnie od tego czy naszym instrumentem jest tradycyjny, akustyczny zestaw czy perkusja
  elektroniczna. Jaki sprzęt może nam się przydać?

  Wszystko zależy od naszych wymagań i tego czy trenujemy w domowym zaciszu czy też często koncertujemy
  lub gramy próby. Wiele dowiemy się z czasem, wraz z tym jak nabierzemy doświadczenia, dlatego zamiast
  kupować cały sprzęt jaki może nam się przydać, kupmy ten, który faktycznie nam się przyda. Przykładem
  mogą być taśmy antypoślizgowe na pałki. Pałki mogą być wykonane z różnych materiałów oferujących
  większa lub mniejsza przyczepność, jednak jeśli będziemy grać przez dłuższy czas, nasze dłonie mogą się
  pocić, przez co pałki mogą wypaść lub możemy nie mieć odpowiedniego wyczucia, przez co ucierpi nasza
  artykulacja. Taśmy antypoślizgowe robią to co mają w nazwie, czyli znacznie zmniejszają ryzyko poślizgu.

  Ciekawą alternatywą dla taśm jest specjalny środek antypoślizgowy którym należy posmarować pałki. Skoro
  pałki różnią się od ciebie materiałami z których są wykonane, mogą różnić się także kształtem, rozmiarem i
  wagą, a to wszystko ma wpływ na brzmienie i wygodę gry. Jeśli chcemy korzystać z różnych rodzajów pałek,
  warto dokupić specjalny holder, który pozwoli nam na to by mieć wszystkie pałki tuż przy zestawie
  perkusyjnym.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl