Sprężyny do stopy

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Sprężyny do stopy

Wybrani producenci w grupie Sprężyny do stopy

 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Paiste

  Zasadą naszego rodzinnego biznesu jest ciągłe tworzenie nowego brzmienia za pomocą talerzy, gongów i brązowych instrumentów perkusyjnych zgodnie z kreatywnymi potrzebami perkusistów. Podstawą tego poszukiwania muzycznego brzmienia jest udane (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


  Sprężyny do stopy w naszym sklepie muzycznym

  Perkusja jest instrumentem, który ma za zadanie podać rytm pozostałym muzykom w zespole. Nawet jeżeli perkusiści nie są w centrum uwagi tak jak gitarzyści czy wokaliści, to właśnie do nich muszą dostosować się pozostali muzycy. Dobry perkusista jest jednak w stanie skraść uwagę publiki, jednak do tego potrzebuje odpowiednich umiejętności, kreatywności oraz charakterystycznego brzmienia perkusji. To jak zabrzmi zestaw perkusyjny zależy od tego z jakich składa się komponentów, a kupując taki instrument możemy zdecydować się na zakup już gotowego zestawu perkusyjnego, lub złożyć go samodzielnie. Pamiętajmy jednak, że zestaw perkusyjny to nie tylko instrumenty takie jak bębny, werble i talerze, ale także pomniejszy sprzęt, taki jak na przykład sprężyny do stopy.

  Te drobne detale mogą mieć bardzo znaczący wpływ zarówno na brzmienie jak i komfort gry. W przypadku sprężyn do stopy warto zwracać uwagę na siłę jej naciągu. Wiadomo, że im większa siła, tym mocniej trzeba wciskać stopę by działała jak należy. Oczywiście składając zestaw perkusyjny samodzielnie nie musimy kupować sprężyny, ponieważ jest ona już zamontowana w stopie, jednak po czasie może się okazać, że sprężyna pęknie lub nie będzie działała tak responsywnie jak na początku. Wówczas wystarczy założyć świeżą, przy czym najlepiej wybrać model o tej samej średnicy i sile naciągu co sprężyna która wymieniliśmy. Sprężyny są bardzo wytrzymałe, a to oznacza, że z pewnością ta założona fabrycznie posłuży nam przez długi czas, a grając przez długi czas używając stopy z tą samą sprężyną na pewno przyzwyczaimy się i odruchowo będziemy używać tej samej siły do pracy stopą. Z tego powodu wybór sprężyny o większym lub mniejszym naciągu może sprawić, że gra będzie wydawała się nienaturalna i będziemy potrzebowali czasu aby przyzwyczaić się do zupełnie nowej konfiguracji.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl