Kluczyki perkusyjne

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Kluczyki perkusyjne

Wybrani producenci w grupie Kluczyki perkusyjne

 • Ahead

  Ahead to producent profesjonalnych pałek, werbli, pokrowców i akcesoriów perkusyjnych. Firma skutecznie wprowadza w życie innowacyjne pomysły i obok tradycyjnych, drewnianych pałek, w ofercie znajdziemy produkty wykonane z tworzyw sztucznych i (...)


 • Evans

  Naciągi Evans istnieją w branży muzycznej od ponad 40 lat. Kilkadziesiąt lat temu, Evans był pionierem w projektowaniu i wytwarzaniu membrany na bębny. Większość ludzi nie wie, że Evans w 1956 roku wynaleźli syntetyczne membrany na bębny. Od tamtej (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Mapex

  Mapex zajmuje się tworzeniem produktów dla perkusistów. Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz czy jesteś doświadczonym graczem Mapex sprawia znajdziesz dla siebie odpowiedni zestaw perkusyjny, który będzie dopasowany do twoich umiejętności i (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Remo

  Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


  Kluczyki perkusyjne w naszym sklepie muzycznym

  Zestaw perkusyjny jest jednym z największych instrumentów muzycznych, ponieważ w praktyce nie jest on jednym instrumentem, lecz jak nazwa wskazuje, jest on zestawem złożonym z wielu instrumentów. Ze względu na to, że zestaw perkusyjny składa się z różnych elementów, często do każdego z nich używa się różnych akcesoriów, takich jak na przykład filce do talerzy czy kluczyki do bębnów. Do czego służą klucze perkusyjne? Nie każdy początkujący perkusista zdaje sobie z tego sprawę, ale bębny należy stroić raz na jakiś czas i do tej czynności niezbędne są właśnie klucze. Aby móc w dokładnie nastroić bębny, potrzebny nam będzie tuner perkusyjny oraz klucze, przy czym te drugie zwykle dołączane są już do zestawu. Jeśli jednak planujemy złożyć zestaw perkusyjny samodzielnie, nie zapomnijmy o tym by kupić klucze.

  Jakie kluczyki perkusyjne będą dla nas odpowiednie?

  Odpowiedź na to pytanie jest banalna, bowiem sprawdza się prawie wszystkie klucze. Na przestrzeni lat systemy strojenia ujednoliciły się, więc nie potrzebujemy specjalnych kluczy do wybranych bębnów. Przed zakupem zawsze można się upewnić, jednak w zdecydowanej większości klucze różnią się od siebie jedynie wyglądem, więc niezależnie od tego czy wybierzemy najtańszy model czy też znacznie droższy, oba sprawdzą się tak samo. Klucze perkusyjne są także bardzo dobrym wyborem w przypadku kiedy chcemy zrobić drobny prezent perkusiście. Możemy bowiem wybrać takie, które w jakiś sposób nawiązują do osoby która chcemy obdarować, na przykład posiadając tematyczne zdobienia. Ponad to jeśli chcemy aby nasz prezent był bardziej kreatywny, możemy zdecydować się na zakup prostych, gładkich kluczy, na których następnie wygrawerujemy coś od siebie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl