Maszynki do hi-hatu

Najczęściej kupowane produkty w grupie Maszynki do hi-hatu

Wybrani producenci w grupie Maszynki do hi-hatu

 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


 • Yamaha

  Od roku 1887, firma Yamaha (później Nippon Gakki Ltd.) zaczęła produkować organy piszczałkowe, jej nieprzerwany wzrost doprowadził do tego, iż stała się największym na świecie producentem instrumentów muzycznych, ale również wiodącym i liczącym się (...)


  Maszynki do hi-hatu w naszym sklepie muzycznym

  Zestawy perkusyjne składają się z wielu elementów, takich jak werble, bębny czy talerze, jednak aby na perkusji grało się komfortowo, potrzebny będzie osprzęt który połączy ze sobą te wszystkie elementy w taki sposób, by ich wysokość była dostosowana do naszych wymagań. W przypadku zestawu perkusyjnego mamy bardzo szeroki wybór różnego rodzaju osprzętu, a zdecydowana większość może być regulowana. Niezależnie od tego czy kupujemy zestaw perkusyjny dla początkującego czy też posiadamy dłuższy staż gry, powinniśmy stawiać nie tylko na brzmienie samego instrumentu, ale także na komfort podczas gry. Przykładem bardzo ważnego osprzętu który znajdziemy w zestawie perkusyjnym jest maszynka do hi-hatu, która może spełniać więcej niż jedno zadanie.

  Hi-hat jest osobnym instrumentem, który znajdziemy w zdecydowanej większości zestawów perkusyjnych. Złożony jest on z dwóch talerzy, które uderzają o siebie, wydając bardzo charakterystyczne brzmienie. Aby móc zamontować hi-hat do naszej perkusji, potrzebna będzie maszynka, która zwykle znajduje się już w wielu gotowych zestawach perkusyjnych. Jeśli jednak składamy perkusje samodzielnie od podstaw i chcemy używać hi-hatu, powinniśmy pomyśleć o dobraniu odpowiedniej maszynki. Maszynki różnią się od siebie konstrukcją, więc możemy spotkać najprostsze konstrukcje, jak i tak zwane multiclampy, które pozwalają na to by doczepić dodatkowy statyw, dzięki czemu będziemy mogli rozbudować nasz zestaw perkusyjny. Pamiętajmy, że dobrej jakości perkusja to nie taka, która posiada bardzo dużą ilość elementów, tylko taka, której elementy w zupełności spełnia nasze wymagania pod względem brzmienia oraz wygody w trakcie codziennej gry.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl