Sprężyny do werbla

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Sprężyny do werbla

Wybrani producenci w grupie Sprężyny do werbla

 • Gewa

  Gewa od momentu utworzenia w roku 1925 przez Georg Walther w Adorf zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“ stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis, jak i ciągłą orientację na (...)


 • Gibraltar

  Nazwa Gibraltar jest synonimem doskonałej jakości i solidności. Ten znakomity producent hardware′u i akcesoriów perkusyjnych znany jest na całym świecie, a produkty Gibraltar stanowią część arsenału najlepszych bębniarzy na naszej planecie. (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Tama

  Tama to jeden z najważniejszych producentów sprzętu perkusyjnego na świecie. Marka należy do japońskiego koncernu Hoshino Gakki, który jest również właścicielem marki Ibanez. Tama powstała w 1974 roku i od początku swojej działalności głównym (...)


  Sprężyny do werbla w naszym sklepie muzycznym

  Zestaw perkusyjny składa się z różnego rodzaju instrumentów oraz sprzętu pobocznego, dlatego w rezultacie sam w sobie nie jest jednym instrumentem. W skład tradycyjnego zestawu perkusyjnego wchodzą bębny, talerze i werble, jednak to co wejdzie w skład naszej perkusji zależy od nas samych, ponieważ niezależnie od tego czy zdecydujemy się na zakup już gotowego zestawu perkusyjnego czy postanowimy złożyć go samodzielnie od podstaw, zawsze możemy wymienić niektóre komponenty lub rozbudować perkusję jeszcze bardziej. Możemy także wybrać pomniejszy sprzęt, który ma wpływ na brzmienie instrumentów z których zbudowana jest nasza perkusja. Bardzo dobrym przykładem mogą być sprężyny do werbla.

  W werblu który kupimy, już fabrycznie są zamontowane sprężyny, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wymienić je na inne. Sprężyny mają wpływ na głębokość oraz barwę dźwięku, a wymiana ich na inne może sprawić, że brzmienie naszego zestawu perkusyjnego nabierze zupełnie nowego charakteru. Kupując nowe sprężyny do werbla powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na to do jakiego werbla są przeznaczone. Werble różnią się średnicą, więc jeśli jesteśmy posiadaczami werbla o średnicy trzynastu cali, powinniśmy wybrać sprężyny z takim samym oznaczeniem. Ponadto w skład zestawu sprężyn wchodzi różna ich ilość, dlatego po założeniu zestawu składającego się z szesnastu sprężyn, brzmienie będzie inne niż w przypadku założenia dwudziestu sztuk. Oczywiście nikt nam nie zabroni kupić zestawu zawierającego dwadzieścia sprężyn, by następnie założyć ich niepełną ilość, jednak zwykle im większa ilość sprężyn, tym wyższa cena zestawu, dlatego warto przemyśleć zakup zanim do niego dojdzie.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl