Bongosy

Bongosy sprawią, że poczujesz moc rytmu, który ożywi Twoją muzykę! Sklep Muzyczny.pl oferuje różnorodne modele bongosów od tradycyjnych, drewnianych bongosów po nowoczesne, innowacyjne konstrukcje. Niezależnie od Twojego stylu muzycznego i preferencji brzmieniowych bongosy, które znajdziesz w tej kategorii, umożliwią Ci eksperymentowanie, tworzenie unikalnych rytmów oraz dodawanie wyrazu muzyce, którą tworzysz. Nasz sklep z bongosami we Wrocławiu zawiera zarówno produkty uznanych firm, jak i te wykonywane w całości ręcznie w małych warsztatach w różnych częściach świata. Wybierz już dziś idealny model dla siebie.

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Bongosy

Wybrani producenci w grupie Bongosy

 • Club Salsa

  Club Salsa obejmuje szeroko rozumiane instrumenty perkusyjne kojarzone z muzyką latynoską, flamenco i folk. Na ofertę składają się różnego rodzaju tamburyny, trójkąty, shakery, marakasy, grzechotki, gwizdki. Dobra jakość wykonania i brzmienia idzie (...)


 • Corvus Rattlesnake

  Corvus Rattlesnake to producent drewnianych instrumentów dla dzieci. Wszystkie produkty są starannie selekcjonowane i wykonywane z naturalnych komponentów. (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Remo

  Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • Toca

  Na początku lat 90. scena muzyczna zaczęła tętnić nowymi trendami. Nowe szaleństwo, zwane kółkami perkusyjnymi, zaczęło pojawiać się w nagłówkach wiadomości, mniej więcej w tym samym czasie nowe latynoskie brzmienie o nazwie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl