Marakasy

Wprowadź radość i energię do swojej gry! Postaw na marakasy, które zachwycą Cię swoim brzmieniem i jakością wykonania. W tej kategorii znajdziesz m.in. marakasy drewniane, wiklinowe oraz wykonane z włókna szklanego. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym muzykiem, czy doświadczonym instrumentalistą – marakasy, które proponuje Ci sklep Muzyczny.pl, zawsze przyniosą Ci wiele satysfakcji z gry i będą cennym dodatkiem do Twojej perkusyjnej kolekcji. Przyjrzyj się bogatej ofercie instrumentów i wybierz już dziś coś specjalnie dla siebie!

Sortowanie

Cena

od
do


Najczęściej kupowane produkty w grupie Marakasy

Wybrani producenci w grupie Marakasy

 • Club Salsa

  Club Salsa obejmuje szeroko rozumiane instrumenty perkusyjne kojarzone z muzyką latynoską, flamenco i folk. Na ofertę składają się różnego rodzaju tamburyny, trójkąty, shakery, marakasy, grzechotki, gwizdki. Dobra jakość wykonania i brzmienia idzie (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Nino

  NINO® Percussion oferuje wyjątkową kolekcję instrumentów muzycznych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci. Nie tylko spełniają wymogi wczesnej edukacji muzycznej i są idealne do programów przedszkolnych i szkolnych, jak i do muzykoterapii i (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl