Conga

Conga to instrumenty perkusyjne pochodzące z kubańskiej tradycji muzycznej, które zdobyły popularność na całym świecie ze względu na swoje charakterystyczne brzmienie i wszechstronność w wielu gatunkach muzycznych.
Jest to bęben o cylindrycznym kształcie, wykonany z drewna, zwykle dębowego, mahoniowego lub jesionowego. Conga posiada otwarty, rozszerzający się ku górze kształt, który umożliwia graczowi swobodne uderzanie w bęben różnymi częściami dłoni oraz palców.


Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Conga

Wybrani producenci w grupie Conga

 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Remo

  Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)


 • Toca

  Na początku lat 90. scena muzyczna zaczęła tętnić nowymi trendami. Nowe szaleństwo, zwane kółkami perkusyjnymi, zaczęło pojawiać się w nagłówkach wiadomości, mniej więcej w tym samym czasie nowe latynoskie brzmienie o nazwie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl