Kalimby

Kalimba, ze względu na wydobywane z niej dźwięki – to jednocześnie bardzo oryginalny, jak i magiczny instrument. Kalimba wywodzi się z dalekich krajów afrykańskich, co tym bardziej sprawia, że wyróżnia się na tle innych sprzętów muzycznych. Poszukujesz właśnie takiego instrumentu? Sprawdź ofertę sklepu Muzyczny.pl i wybierz dla siebie model, który najbardziej Ci się podoba i przetestuj jego możliwości!

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Kalimby

Wybrani producenci w grupie Kalimby

 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Ortega

  Punktem wyjścia dla tej nowoczesnej firmy było tworzenie gitar według klasycznych hiszpańskich linii. Dzisiaj przenieśli tradycyjną produkcję gitar na nowe poziomy, opracowując instrumenty, które są dostosowane do potrzeb klientów. Robiąc to, (...)


 • Toca

  Na początku lat 90. scena muzyczna zaczęła tętnić nowymi trendami. Nowe szaleństwo, zwane kółkami perkusyjnymi, zaczęło pojawiać się w nagłówkach wiadomości, mniej więcej w tym samym czasie nowe latynoskie brzmienie o nazwie (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl