Janczary

W tym dziale naszego sklepu muzycznego dźwięki zamieniają się w piękne melodie, a rytm staje się sercem muzyki. Znajdziesz tu profesjonalne janczary o różnych rozmiarach i tonacjach, które pozwolą Ci stworzyć niesamowite melodie. Oferujemy także dzwoneczki oraz całe zestawy instrumentów. Dzięki nim odkryjesz dźwięki, które zachwycą zarówno Ciebie, jak i Twoją publiczność. Zapraszamy na muzyczne zakupy już dziś!

Najczęściej kupowane produkty w grupie Janczary

Wybrani producenci w grupie Janczary

 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl