Cowbelle

W tej kategorii odnajdziesz najwyższej jakości cowbelle – unikalne instrumenty perkusyjne, które dodadzą energii i charakteru do Twojej muzyki! Oferta przygotowana przez sklep Muzyczny.pl obejmuje rozmaite modele i rozmiary, dostosowane do różnych stylów muzycznych i preferencji. Wybierz cowbell dla siebie i zacznij eksperymentować, dodając unikalny akcent do swoich utworów. Dołącz do grona zadowolonych muzyków, którzy już odkryli potencjał, jaki mają cowbelle i wykorzystaj nowe możliwości brzmieniowe!

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Cowbelle

Wybrani producenci w grupie Cowbelle

 • Hayman

  Perkusje Hayman powracają na scenę w Wielkiej Brytanii, z całą mocą i „cięciem”, dzięki czemu stały się pierwszym wyborem do najgłośniejszych występów lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Oryginalna wewnętrzna powłoka (...)


 • Latin Percussion

  Od ponad pół wieku LP produkuje klasyczne instrumenty perkusyjne, a także opatentował setki ulepszeń i nowych projektów instrumentów muzycznych, które spełniają wysokie wymagania profesjonalnych muzyków. Instrumenty Latin Percussion pojawiły się w (...)


 • Meinl

  Meinl to obecnie jeden z najważniejszych producentów na rynku instrumentów, akcesoriów i talerzy perkusyjnych. Firmę założył w 1951 roku Roland Meinl - niemiecki „wizjoner” i przedsiębiorca, który od początku postawił na wysoką jakość (...)


 • Remo

  Remo to amerykański producent naciągów, instrumentów i akcesoriów perkusyjnych. Firma funkcjonuje na rynku muzycznym od ponad 50 lat, czego efektem jest ogromne doświadczenie i bardzo dobre rozeznanie w potrzebach klientów. Naciągi perkusyjne Remo, (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl