Futerały do gitar, pozostałe

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Najczęściej kupowane produkty w grupie Futerały do gitar, pozostałe

Wybrani producenci w grupie Futerały do gitar, pozostałe

 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Joyo

  Joyo Technology Co. to grupa ludzi, których założeniem jest tworzenie nowoczesnego produktu z eleganckim designem i możliwościami rodem z następnego stulecia. Tunery, metronomy, efekty i wzmacniacze Joyo odzwierciedlają doskonałą wiedzę techniczną (...)


 • Kala

  Jesteśmy Kala Brand Music Co. i jesteśmy z Petaluma, Kalifornia. Nasze miasto rodzinne znajduje się w kraju winiarskim Sonoma i jest portem dla eklektycznej mieszanki artystów, rolników, browarów i firm technologicznych. Jesteśmy społecznością (...)


 • Mooer

  Shenzhen Mooer Audio Co., Ltd to energetyczna i mocno rozwijająca się firmą z chin, która produkuje instrumenty muzyczne, procesory efektów, syntezatory oraz wysokojakościowe urządzenia audio. Dzięki silnemu i skutecznemu zespołowi badawczemu oraz (...)


 • Ortega

  Punktem wyjścia dla tej nowoczesnej firmy było tworzenie gitar według klasycznych hiszpańskich linii. Dzisiaj przenieśli tradycyjną produkcję gitar na nowe poziomy, opracowując instrumenty, które są dostosowane do potrzeb klientów. Robiąc to, (...)


 • Rockcase

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockCase jest wiodącym na świecie producentem futerałów na instrumenty muzyczne i inny sprzęt. Z szeroką gamą wyjątkowo wytrzymałych futerałów ochronnych nawet na „egzotyczny” sprzęt, (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


 • XVive

  Firma XVive powstała 2012 roku i mimo młodego wieku przebojem wbija się na muzyczny rynek zdobywając co raz więcej zwolenników wśród gitarzystów (także profesjonalnych) oraz realizatorów dźwięku na całym świecie. Taki sukces udało się osiągnąć (...)


  Futerały do gitar, pozostałe w naszym sklepie muzycznym

  Sprzęt muzyczny jest dla gitarzysty niezwykle ważny, dlatego powinien on o niego dbać i przechowywać go w miejscach w których jego instrument nie będzie narażony na uszkodzenia. Bardzo dobrze sprawdza się w tym celu futerał, ale należy pamiętać, że futerałów możemy używać nie tylko do gitar i nie tylko w celu zabezpieczenia instrumentów. Sprzęt muzyczny to nie tylko instrument, ale także urządzenia które mają wpływ na jego brzmienia jak i każdy inny sprzęt który jest potrzebny muzykowi do grania. Większość tego typu urządzeń oparta jest na delikatnej konstrukcji o którą należy dbać aby móc się cieszyć sprzętem przez długie lata.

  Istnieje wiele futerałów na instrumenty inne niż gitara, a decydując się na ich zakup powinniśmy kierować się tą samą zasadą, a mianowicie przez zakupem należy sprawdzić czy futerał który chcemy kupić będzie dopasowany do wielkości naszego instrumentu. Doskonałym przykładem jest tu ukulele, które możemy spotkać w kilku podstawowych rodzajach, które mają wpływ zarówno na wielkość jak i brzmienie instrumentu. Jeśli posiadamy ukulele koncertowe, powinniśmy dobrać do niego futerał na ukulele koncertowe i analogicznie futerał na ukulele sopranowe jeżeli jesteśmy posiadaczami właśnie tego instrumentu. Jeśli nasz futerał będzie zbyt duży, instrument zmieści się w nim, ale nie będzie dopasowany, przez co może obijać się kiedy będziemy go transportować, co może skutkować uszkodzeniami. Poza futerałami do ukulele znajdziemy także wiele innych przeznaczonych do mandoliny czy bardziej egzotycznych instrumentów. Poza instrumentami dostępne są także futerały na efekty gitarowe w postaci całych pedalboardów. W tym przypadku również należy zwrócić uwagę na rozmiar, aby mieć pewność, że futerał zmieści wszystkie używane przez nas efekty. To bardzo dobre i wygodne rozwiązanie dla podróżujących muzyków, bowiem w ten sposób nie tylko dbamy o bezpieczeństwo sprzętu, ale także upewniamy się wszystkie efekty mamy przy sobie i są one gotowe do grania, bez konieczności budowania pedalboardu od nowa.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl