Pokrowce do gitar elektrycznych

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Pokrowce do gitar elektrycznych

Wybrani producenci w grupie Pokrowce do gitar elektrycznych

 • Blade

  Blade to gitary wykonane z dbałością o precyzję i najdrobniejsze szczegóły. Tradycyjne kształty stratocastera zostały uzupełnione nowoczesnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i elektronicznymi. Całość powstała w wyniku wieloletnich badań i zbierania (...)


 • Canto

  Firma Canto - Prusakowski rozpoczęła działalność w latach osiemdziesiątych. Założył ją ojciec Darka Prusakowskiego (obecnego szefa), pan Leszek Prusakowski. Początkowo była to mała rodzinna produkcja wyrobów kaletniczych. W tamtym okresie firma nie (...)


 • Ewpol

  Firma EWPOL jest producentem pokrowców na instrumenty muzyczne. Zakład wyprodukował pierwsze pokrowce w 1993 roku., Na Targach INTERMEDIA′93 wyróżniony został pokrowiec na gitarę, a na następnych targach takim wyróżnieniem uhonorowano (...)


 • Fender

  Fender to wiodący na światowym rynku producent gitar i wzmacniaczy, a sama nazwa jest nierozłącznie związana z historią współczesnego przemysłu muzycznego. Instrumenty marki Fender takie jak: Telecaster, Stratocaster, Precision Bass czy Jazz (...)


 • Gewa

  Firma Gewa została założona w roku 1925 przez Georga Walthera w Adorf, zwanym „muzycznym zakątkiem Vogtlandu“. Od momentu utworzenia stawia sobie jako najwyższy priorytet ciągłe ulepszanie instrumentów, bezproblemowy serwis i orientację (...)


 • Ibanez

  Marka Ibanez jest częścią koncernu Hoshino Gakki, który w 1908 r. rozpoczął swoją działalność w sprzedaży instrumentów muzycznych, jako dział firmy prowadzącej sieć księgarni – Hoshino Shoten. Produkcję gitar i akcesoriów muzycznych (...)


 • Jackson

  Jackson to amerykański producent gitar elektrycznych i basowych. Firma powstała w 1980 roku a jej założycielem był Grover Jackson – lutnik i gitarzysta. Grover dobrze rozumiał ówczesne zapotrzebowanie na gitary o nieco bardziej (...)


 • Rockbag

  Jako marka wysokiej jakości rodziny RockGear, RockBag jest wiodącym na świecie producentem futerałów na instrumenty muzyczne, a także innych toreb na sprzęt. Aby ułatwić życie muzykom, RockBag oferuje szeroką gamę toreb w różnych rozmiarach, które (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Pokrowce do gitar elektrycznych w naszym sklepie muzycznym

  Trudno wyobrazić sobie koncert zespołu rockowego bez gitary elektrycznej, a żeby zespół mógł zagrać dobry koncert, wcześniej powinien odbyć wiele prób. Zabierając swoją gitarę elektryczną na próbę należy zadbać o to, aby nic jej się nie stało, więc powinniśmy transportować ją w pokrowcu, który zapewni jej ochronę. Pokrowiec jest podstawowym sprzętem używanym do transportowania instrumentów, ale używany jest także w celu ochrony gitary kiedy przechowujemy ją w domu. W trakcie kiedy nie gramy na gitarze, powinniśmy odłożyć ją w miejsce przez które nikt nie będzie przechodził i najlepiej by była ona właśnie w pokrowcu aby nie osiadał na niej kurz. Jaki pokrowiec do gitary elektrycznej będzie najlepszy?

  Zanim wybierzemy się do sklepu powinniśmy zastanowić się nad tym czego oczekujemy od pokrowca. Najtańsze, cienkie pokrowce w zupełności wystarczą jeśli zależy nam tylko na tym aby w wygodny sposób przetransportować gitarę, na przykład na próbę. Spełnią one swoje zadanie również jeśli chcemy odłożyć swoją gitarę po graniu by nie osiadał na niej kurz. Jeśli jednak zależy nam na tym by pokrowiec zapewniał ochronę przez uszkodzeniami mechanicznymi, lepiej wybrać grubszy pokrowiec wzmacniany pianką. Wówczas nasza gitara będzie bezpieczna nawet jeśli przez przypadek o coś nią stukniemy lub kiedy wsadzimy ją do bagażnika samochodu. Pokrowce są miękkie i dopasowują się do większości kształtów korpusów gitar, dlatego jeśli chcemy kupić pokrowiec na gitarę elektryczną stratocaster, możemy użyć większości pokrowców. Są jednak gitary, których korpus jest większy, jak w przypadku gitar takich jak B.C. Rich Warlock. W przypadku takiego modelu powinniśmy poszukać pokrowca stworzonego z myślą właśnie o nim. Pokrowce posiadają także zamykane kieszenie w których możemy schować akcesoria, takie jak kostki, kapodastry, metronomy czy tunery gitarowe.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl