Skrzydełka - barndoor

Najczęściej kupowane produkty w grupie Skrzydełka - barndoor

Wybrani producenci w grupie Skrzydełka - barndoor

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Showtec

  ShowTec (Highlite International) znajduje się w południowej Holandii. Spółka jest jednym z wiodących europejskich dostawców efaktów dyskotekowych Highlite oferuje cztery marki: DAP Audio, Showtec, DMT (holenderski Media Tools) i Artecta., DAP Audio (...)


  Skrzydełka - barndoor w naszym sklepie muzycznym

  Dobrze wyposażony klub muzyczny powinien posiadać nie tylko sprzęt nagłośnieniowy, ale także taki, który będzie odpowiedzialny za tworzenie efektów świetlnych. Co prawda muzyka nagłośniona za pośrednictwem głośników wysokiej klasy brzmi wspaniale, ale ogólny efekt będzie o wiele lepszy jeśli zostanie ona połączona z grą świateł. Urządzenia służące do tworzenia efektów świetlnych są obecne nie tylko w klubach muzycznych, ale także na stadionach czy nawet w teatrze. Sprzęt tego typu jest bardzo różnorodny, dzięki czemu do wyboru mamy między innymi reflektory, lasery czy skanery, a w każdej z tych grup znajdziemy wiele różniących się od siebie modeli. Dobrym przykładem są reflektory, które różnią się między sobą konstrukcją, a co za tym idzie także możliwościami. Bez problemu znajdziemy podstawowe reflektory których zadaniem jest po prostu oświetlić scenę, lecz jeśli zależy nam na bardziej zaawansowanym sprzęcie, nie będzie problemu ze znalezieniem modeli oferujących o wiele więcej możliwości. Co więcej, sporo reflektorów współpracuje z dodatkowymi urządzeniami, które zwiększają możliwości kreowania strumienia światła. Przykładem mogą być niepozorne %%LINK%1506%% zakładane przed lampami reflektorów. Kiedy warto zdecydować się na zakup tego typu akcesorium?

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
  Skrzydełka zakładane przed lampą reflektora mają za zadanie przede wszystkim zmniejszyć szerokość smugi światła rzucanej przez urządzenie. Jeżeli nasz reflektor oświetla bardzo duży obszar, na przykład całą scenę, a nam zależy na tym by oświetlony był tylko jeden konkretny fragment, wówczas skrzydełka sprawdzą się doskonale. Wystarczy jedynie je założyć i ręcznie zagiąć do wewnątrz aż do momentu kiedy wielkość smugi światła będzie dla nas zadowalająca. Skrzydełka sprawdzają się doskonale nie tylko w klubach muzycznych czy podczas występów w teatrze, ale także podczas sesji fotograficznych. Niektóre reflektory posiadają możliwość wyboru wielkości smugi światła, jednak czasami podczas jej zwiększania lub zmniejszania może zmieniać się także barwa światła, które staje się wówczas chłodniejsze lub cieplejsze. Jeśli zależy nam na tym aby barwa światła pozostała bez zmian, najłatwiejszym i jednocześnie najbardziej skutecznym sposobem będzie użycie skrzydełek. Podczas ich wyboru powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, czy będą one pasować do naszego reflektora. Następnie warto zwrócić uwagę na ich kształt. Niektóre skrzydełka rozszerzają się w kształcie trapezu, podczas kiedy do wyboru mamy także kwadratowe skrzydełka a nawet takie, które zwężają się przy końcach. Do najczęściej wybieranych zalicza się modele, które rozszerzają się przy końcach, choć inne kształty również bardzo dobrze się sprawdzą. Skrzydełka pełnią także funkcję ochronną. Kiedy reflektor nie jest używany, wystarczy je zamknąć, chroniąc tym samym lampy przed uszkodzeniem.

  MIEJSCE MONTAŻU REFLEKTORA
  Jeżeli zależy nam na tym by światło rzucone przez reflektor dało możliwie jak najlepszy efekt, powinniśmy wybrać odpowiednie miejsce dla swojego urządzenia. Reflektor zamontowany pod sufitem lub na rusztowaniu będzie mógł oświetlić bardzo duży obszar, jednak jeśli posiadamy ruchomy reflektor, powinniśmy pamiętać o tym by zamontować go w taki sposób, aby nic nie ograniczało jego ruchu.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl