Reflektory LED płaskie, FlatPAR, UpLight

Sortowanie

Cena

od
do


Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Reflektory LED płaskie, FlatPAR, UpLight

Wybrani producenci w grupie Reflektory LED płaskie, FlatPAR, UpLight

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Stagg

  Stagg Music to belgijska firma produkująca szeroki asortyment instrumentów i akcesoriów muzycznych. Produkty firmy są popularne w Europie ze względu na ich niskie ceny. Oferta tej firmy jest skierowana w pierwszej kolejności do początkujących (...)


  Reflektory LED płaskie, FlatPAR, UpLight w naszym sklepie muzycznym

  W sklepie muzycznym można znaleźć nie tylko instrumenty muzyczne, ale także sprzęt oświetleniowy który można spotkać w klubach muzycznych, w teatrach, a także na stadionach. Sprzęt oświetleniowy spełnia bardzo ważną rolę w zależności od tego gdzie się znajduje i jakie urządzenia są używane. Jego zadaniem nie jest po prostu oświetlić obiekt w którym się znajdują, lecz przede wszystkim stworzyć imponujące efekty świetlne. Do tego celu używane są różnorodne urządzenia, przy czym do najpopularniejszych zalicza się reflektory. Reflektory jednak znacznie różnią się od siebie i mamy do wyboru zarówno podstawowe reflektory służące do oświetlenia, jak i znacznie bardziej zaawansowany %%LINK%1498%%, które oferują znacznie więcej możliwości. Czego można się spodziewać po tego typu urządzeniu?

  POKAZY ŚWIETLNE
  To jakie możliwości będzie posiadał reflektor będzie zależało oczywiście od tego jaki model sprzętu wybierzemy. Podstawowe reflektory oferują możliwość rzucania światła o wybranej przez nas barwie, dzięki czemu nie musimy się ograniczać wyłącznie do białego światła. Różnorodne barwy mogą się zmieniać, a my możemy ustawić prędkość zmiany kolorów. Kolory mogą zmieniać się tak po prostu, lub możemy ustawić prędkość zmian w taki sposób, aby były one dostosowane do rytmu aktualnie granej muzyki. Niektóre reflektory LED oferują także zmianę sposobu w jaki zmieniają się kolory. Nie muszą one zmieniać się nagle, lecz płynnie, przechodząc z jednej barwy w drugą. Bardziej zaawansowane reflektory oferują także możliwość ustawienia świateł stroboskopowych. Wówczas można uzyskać efekt jak w przypadku bardzo szybkiego i rytmicznego włączania i wyłączania reflektora. Stroboskop doskonale sprawdza się podczas szybszej muzyki oraz różnego rodzaju dynamicznych występów. Tak jak w przypadku zmiany sposobu przechodzenia przez siebie barw, tak i w tym przypadku mamy możliwość ustawienia stroboskopu w taki sposób, aby światła zapalały się i gasły płynnie. Przy niektórych modelach mamy także możliwość ustawienia świateł w taki sposób, aby zapalały się i gasły płynnie, ale w bardzo wolnym tempie. To jaki efekt uzyskamy będzie zależało w dużym stopniu także od samej konstrukcji sprzętu. Do wyboru mamy między innymi reflektory mobilne, które można postawić na scenie lub zaczepić na podwyższeniu, tak aby była możliwość oświetlenia wybranych przez nas obiektów. Przykładem innego urządzenia są tak zwane ledbary, czyli reflektory w formie długiej belki na której zamontowano wiele lamp LED. %%LINK%1499%% doskonale sprawdzają się zamontowane pod sufitem lub na rusztowaniach, na przykład nad konsolą przy której pracuje DJ. Jeżeli zależy nam na maksymalnym zakresie ruchu, warto zdecydować się na ruchome reflektory, a następnie podwiesić je na podwyższeniu. Wówczas będziemy mogli rzucić światło na każdy element znajdujący się na scenie, a tego wszystkiego dokonamy bezprzewodowo za pomocą pilota.

  DODATKOWY SPRZĘT
  Sprzęt oświetleniowy można ze sobą łączyć, jednak nie każde połączenie będzie dawało dobry efekt. Jeśli planujemy łączyć ze sobą urządzenia oświetleniowe, warto wybierać sprzęt o różnych rodzajach światła, na przykład reflektor i laser. Możemy łączyć ze sobą także urządzenia tego samego typu, jednak najlepiej sprawdzą się one wówczas kiedy będą pracować na tych samych ustawieniach, tak aby różne ustawienia nie tworzyły chaosu.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl