Reflektory LED i PARLED

Sortowanie

Cena

od
do


Liczba na stronie:

Polecane instrumenty muzyczne i sprzęt muzyczny

Najczęściej kupowane produkty w grupie Reflektory LED i PARLED

Wybrani producenci w grupie Reflektory LED i PARLED

 • American DJ

  American DJ począwszy od 1985 roku zajmowała się dostawą sprzętu oświetleniowego. Aktualnie powstała Grupa ADJ, która obejmuje pięć firm: American DJ, Elation Professional Lighting, Acclaim Lighting, American Audio i Global Truss. Łącznie firmy te (...)


 • Cameo

  Już od dawnych lat ludzie fascynowali się światłem i miało ono dla nich magiczną moc. Inspiruje ono naszą wyobraźnię i wywołuje emocje. Światło może nas rozpieszczać, przestraszyć, zabrać w inne światy lub rozpalić w nas ogień. Jako „świetlna (...)


 • Eurolite

  Eurolite to jedna z bardziej znanych marek na świecie, oferujących urządzenia oświetleniowe., Marka została powołana do życia w 1990 r. Produkty tej marki zapewniają właściwą do poziomu cen jakość i co ważne, producent zapewnia dostęp do części (...)


 • Flash

  Flash działalność rozpoczął w 1990 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowali pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2003 roku uruchomili pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i (...)


  Reflektory LED i PARLED w naszym sklepie muzycznym

  W wielu miejscach w których rozbrzmiewa muzyka lub są wykonywane różnego rodzaju występy artystyczne, obecna jest spora ilość sprzętu elektronicznego. Z jednej strony potrzebny jest sprzęt dźwiękowy, taki jak mikrofony, miksery, wzmacniacze czy kolumny nagłośnieniowe, a z drugiej strony w wielu tego typu miejscach obecny jest sprzęt oświetleniowy. Nie chodzi tu jednak o zwykłe oświetlenie jakie mamy w domach, lecz o specjalistyczny sprzęt mający za zadanie stworzyć efekty świetlne. DO najpopularniejszych tego typu urządzeń nalezą niewątpliwie %%LINK%1495%%, jednak reflektory mogą znacznie różnić się między sobą. Najbardziej podstawowe modele reflektorów mają za zadanie po prostu oświetlić wybrany obszar. Jeśli zależy nam na znacznie większych możliwościach, warto rozważyć wybór reflektorów ze specjalnymi lampami LED.

  BARWY I MOŻLIWOŚCI
  Pierwszą różnicą która dosłownie rzuca się w oczy kiedy porównamy tradycyjny reflektor z reflektorem LED, jest możliwość używania różnobarwnego światła. To jakie efekty uzyskamy będzie zależało oczywiście od modelu sprzętu na wybór którego się zdecydujemy. Wiele reflektorów posiada dwie możliwości zmiany barwy światła. Pierwszą jest nagła zmiana koloru, co dobrze sprawdza się w połączeniu z szybką muzyką. Czasami mamy możliwość ustawienia prędkości zmiany kolorów, dzięki czemu możemy dostosować prędkość zmian do rytmu muzyki. Możemy jednak ustawić reflektor w taki sposób, aby zmiana kolorów następowała płynnie. Wówczas zostaniemy uradzeni bardzo szeroką paletą barw, które stopniowo przechodzą przez siebie. W tym przypadku również mamy możliwość ustawienia prędkości zmiany barw. Reflektory LED oferują także możliwość wygaszania światła. Przy takim ustawieniu jasność światła stopniowo spada, a następnie rośnie. Możemy wówczas ustawić %%LINK%1496%% w taki sposób, aby jasność spadała do zera, a następnie rosła ponownie. Niektóre reflektory również oferują możliwość ustawienia częstotliwości z jaką światło gaśnie i rozjaśnia się, więc możemy ustawić sprzęt w taki sposób, by zmiany te następowały powoli lub bardzo szybko. Jeśli wybierzemy bardzo szybkie ustawienia, wówczas uda nam się uzyskać efekt podobny do płynnego stroboskopu. Jeśli jednak wolimy tradycyjny efekt stroboskopowy, czyli nagłe gaśnięcie i zapalanie się lamp, wówczas warto wybrać reflektor LED który oferuje taką możliwość. To jaki efekt uzyskamy będzie zależało także w dużym stopniu od miejsca w jakim zamontujemy reflektor. Możemy umieścić go na ścianie, na rusztowaniu lub bezpośrednio na suficie. Warto w takim przypadku zwracać uwagę na zakres ruchu głowicy, aby mieć pewność, że reflektor będzie w stanie oświetlić miejsca na którym najbardziej nam zależy. Dzięki wymiennym soczewkom mamy możliwość skupienia lub rozszczepienia światła. Dzięki temu możemy zdecydować czy oświetlony ma być duży obszar, czy tylko niewielki punkt na scenie, na przykład mikrofon lub konsola przy której stoi DJ.

  ŁĄCZENIE URZĄDZEŃ
  %%LINK%1497%% oferują wiele możliwości, a co za tym idzie, za pomocą jednego urządzenia będziemy w stanie stworzyć bardzo imponujące efekty świetlne. Warto jednak łączyć ze sobą niektóre sprzęty, takie jak reflektor i laser lub reflektor i wytwornica dymu. Z wytwornica dymu komponuje się każdy sprzęt oświetleniowy, jednak jeśli planujemy połączyć ze sobą dwa urządzenia służące do tworzenia efektów świetlnych, warto wybrać takie, które różnią się od siebie rodzajem rzucanego światła, na przykład reflektor i laser lub reflektor i skaner.

  Najpopularniejsze kategorie w sklepie Muzyczny.pl